Rzęsy na pasku i rzęsy kępki - różnica
Rzęsy na pasku i rzęsy kępki - różnica

Rzęsy na pasku i rzęsy kępki - różnica

Czy wiesz czym różnią się rzęsy kępki od wersji zamontowanych na pasku? Ich wygląd często jest bardzo podobny, ale proces aplikacji znacznie się różni.

 

Rzęsy magnetyczne są zakładane na Twoje naturalne włoski, bez użycia kleju. To rozwiązanie szybkie, idealnie sla kobiet niecierpliwych, pragnących uzupełnić swój codzienny bądź wyjściowy makijaż.

 

Rzęsy na pasku mają odrobinę inny charakter. Należy je aplikować za pomocą kleju, a efekt po nałożeniu przypomina ten uzyskany podczas wizyty u stylistki. Sam proces założenia nie jest trudny, ale wymaga odrobinę większej wprawy niż w przypadku rzęs magnetycznych. Jeżeli chcesz wyglądać fenomenalnie, z pewnością wersje na pasku Ci się spodobają.

 

Jesteś ciekawa, która wersja lepiej do Ciebie będzie pasować? Możesz wypróbować obie! Zakup zestawu nie wiąże się z dużymi kosztami, dlatego zachęcamy do zamówienia obu typu rzęs. 

 

W makijażu najważniejsza jest zabawa, a ostateczny efekt ma dać Ci odpowiednią satysfakcję. Pamiętaj, że rynek rzęs jest bardzo szeroki. Możesz znaleźć także rzęsy kępek, wersje objętościowe, czy bezwęzełkowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl