Rzęsy kępki - gotowe zestawy do aplikacji
Rzęsy kępki - gotowe zestawy do aplikacji

Rzęsy kępki - gotowe zestawy do aplikacji

Chcesz zamówić rzęsy kępki, które znajdować się będą w gotowym zestawie do aplikacji? Interesują Cię jedwabne włoski służące do przedłużania oraz zagęszczania rzęs? Polujesz na produkty najwyższej jakości zapewniające trwałość? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Zestawy kępek rzęs

Rzęsy kępki dostępne w kompleksowych zestawach są dostępne na rynku w różnych miejscach - warto jednak zdecydować się na renomowane sklepy, które oferują produkty z górnej półki. Doskonałym przykładem są zestawy, które składają się z kilkunastu kępek w zestawie. Może być to opakowanie, gdzie znajdzie się aż 60 elementów! Zwykle takie produkty są nieco tańsze niż dostępne w ofercie mniejsze ilości kępek. Dzięki nim Twój makijaż zyska wyjątkowego, zalotnego charakteru, a efekt kuszącego spojrzenia masz gwarantowany!

Na jak długo zakładać rzęsy kępki?

Przypominamy, że rzęsy kępki to produkt jednorazowy. Dedykowane są one pod makijaż - więc sugerowane jest ściągnięcie ich wraz ze zmyciem makijażu. Można stwierdzić, że to rozwiązanie na jedną dobę.

Zdarzają się jednak wyjątki. W skład kategorii rzęsek kępek wchodzą także modele objętościowe, które dostępne są bez węzełka na dole. Trwałość rzęs do przedłużania metodami zwiększającymi objętość to 2-4 tygodnie w zależności od wielu czynników. Ich aplikacja jest nieco trudniejsza, ale po kilku próbach z pewnością uzyskasz zadowalający efekt. Baw się makijażem każdego dnia, ale pamiętaj, aby sięgać po sprawdzone produkty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl